zett

Když začne samo od sebe krvácet znaménko a vytvářet se tam něco, hrozí ohrožení zdraví? Je to něco vážného?

Krvácení znaménka

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Když začne samo od sebe krvácet znaménko a vytvářet se tam něco hrozí ohrožení zdraví? Je to něco vážného? Že znaménko je agresivní nebo tak něco se říkává. Tak se bojím.

Nejlepší odpověď
annas

Nemyslíte, že je vhodnější zajít hned k lékaři než se ptát na netu?

Přece byste nevěřila laikům, když jde o vaše zdraví? Vždyť podobné problémy u každého člověka mohou znamenat něco jiného.

Další odpovědi
ahold

Hned si zajdi k lékaři. Ten tě pošle na spec. vyšetření. Nečekej, čím dříve tím lépe.

marci1

Pokud začne znaménko samo od sebe krvácet, neotálíme s návštěvou kožního lékaře.

Zdroj: http://www.me­lanomy.cz/?tou­ch=mytyapovery

elkon

Zajdi si na kožní, tam se vše dovíš a neplaš se, že máš ohrožené zdraví.