leonessa

Krmivo pro psa se zubním kamenem

Chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se značkou Hill´s pro ústní hygienu? A jaké používáte krovi, když váš pejsek má problémy se zubním kamenem? Moc děkuju

Nejlepší odpověď
dědapetr

my jsme psovi čistili zuby už od mala,pak se nato i těšil, tady je toho víc

Zdroj: http://www.ve­terinarnipece­.cz/zubni-kamen-a-jak-vhodne-pecovat-o-hygienu-dutiny-ustni-psa-3111.html

Další odpovědi
Janichkah

Pasta na zoubky virback a gáza namotaná na prst, kterou se vyčistí celá tlama :D

Majdička

Každopádně dávat granule suché – i to samo o sobě alespoň trošku pomůže – byť spíše preventivně.