kikinka2210

Krev v moči ?? Důvod ?

Můj pejsem jorkšír má zhruba rok a půl, je hravý a rád řádí.Poslední 2 dni jsem byla spát k sestřenici, a mamka mi dnes po příchodu domů řekla že Snoopy čůrá krev. :'( Krve je málo v té moči ale stejnak je ta moč oranžová ne čirá, žllutá prostě tmavá. Proč čůrá krev?? :(

Nejlepší odpověď
briketka10

Jestli se neuhodil může mít nastydlý močový měchýř, měl to tak i můj kocourek, proto bych zajela k veterináři tan nasadí antibiotika.
Doplňuji:
je to malá rasa a po těch deštích se brouzdá v mokré trávě, máme taky yorkšíra je mu 8 let, musí se po každé delší procházce osušit..

Další odpovědi
hanny 2

Běžte k veterináří,prav­děpodobně má zánět močového měchýře,dostane antibiotika.Můj jorkšír to měl několikrát!