demenceee

Křeček je nemocný

Mému křečkovi teče z ucha, přímo z ucha krev. Napadá mě že má asik nějaký zápal nebo něco ale co s tím dělat. Obvykle křečky doma léčím sama ale s totím si fakt nedokážu poradit. Veterinář má zavřeno. Nemáte někdo s tímhle zkušenosti ? :( díky

Odpovědi
beer

Myslím, že pokud žere a běhá, do pondělka to přežije a pak určitě zajdi na veterinu.

Zdroj: Vet.praxe

Elile

No to ti moc tady asi nikdo neporadí, zajdi k veterináři ihned v pondělí, může to být buď nějaký zánět, nebo se mohl „jen“ o něco poranit. Nebo mě ještě napadá nějaká infekce. Když jsem byla mladší měla jsem křečka a tomu jednoho dne začala téct krev ze zadečku, když jsem ho vzala do ruky, nahmatala jsem mu několik bouliček.. :( veterinář řekl, že mu není pomoci a že má nádory po celém těle, tak mu dal injekci.. Ale nebudu tě strašit, může to být něco uplně jiného, taky záleží na věku.. Víš, oni jsou křečci celkem již náchylní na infekce a nemoci.. Přeji hodně štěstí.. :)