Marty21

Koupili by jste si výrobek od Applu?

Pokud ano, můžete napsat i proč
Doplňuji:
Ještě doplňuji: Já osobně bych si možná koupil iPhone, ale určitě si chci koupit iMac

Hlasujte v anketě

Odpovědi
postcd

MacBook

Doplňuji:
já si pod značkou apple představím kvalitu (něco jako Dell) a S. Jobse. Pokud bych měl peníze na rozhazování tak bych si koupil.

darius

MacBook

Doplňuji:
Co je od Applu, to funguje.

Poklička

MacBook

Emefej

iMac

iMac používám v práci, kdybych měl zbytečné peníze, klidně bych si ho koupil i domů.

zelezo1983

Nekoupil

Doplňuji:
Mam normalni pocitac který me dostacuje a umi totez a je 10× levnejsi. Dotykac mam taky… nepotrebuju mit vse apple

Petr70CZ

MacBook