Kamila58

Koupila jsem auto s vadou, která nejde opravit. Můžu auto odhlásit, když ho nemám na sebe přihlášené?

Koupila jsem auto s vadou která nejde opravit. Můžu auto odhlásit když ho nemám na sebe přihlášené?

Nejlepší odpověď
Drap

Když ho nemáš na sebe přihlášené, tak ho nevlastníš a nemůžeš nic odhlašovat.

Další odpovědi
Mp2

Přečti si kupní smlouvu, maš mesic na vracení..

Pokud jsi termín prošvihla a on nekomunikuje, napiš se jako majitele a pána nech zapsaneho jako provozovatele.. On se pak ozve sám :) ..

Kryšpín

Kolega měl v zaměstnání něco podobného za problém, prodávající nekomunikoval na adrese nebyl k zastižení, RZ tudíž nemohl uložit do depozit, tak platí pov. ručení dále a autíčko nejezdí

Dochy

Drap: Jednoznačně chybný názor. Je vlastníkem uzavřením kupní smlouvy. Nahlášení nebo nenahlášení na registru na tom nic nemění. Nechápu proč ty hlasy a dokonce nominace!!! ☹