lexx

Koukám, že z hypermarketů zmizely kafemlejnky, proč asi?

Kaufland, Billa…asi aby marketingovci a obchodníci donutili zákazníky kupovat dražší mletou kávu, co…

Jaymesi, pravda jenom poloviční – bez těch řetězců by nezaměstnanost ve státě narostla do hrozivých rozměrů, kdo se postará? Neschopná vláda korupčníků lobbistů na lid dělný zodpovědně sere, tak buďme rádi každému prac. místu, € z ciziny…

Nejlepší odpověď
briketka10

V Globusu je taky jeden asi špatně koukáš :)

Další odpovědi
anonym

Asi ne všade, minulý týden v kaufu jsem jebnul vozíkem přímo do stolku kde stál a mlejnek byl docela obsypaný vrstvou semleté kávy.

jaymes

Obchodní řetězce jsou ty nejhorší korporace, které mají na svědomí vykořisťování, otrokářství, zhoršování životní úrovně obyvatel, ničení ekonomik celých měst a neuvěřitelnou bídu, kterou přinesli občanům této země. Jejich manažéři patří na šibenici!

odik

Vydáváš za globální pravdu něco, co tak není = pomluvy. U nás v obchodních domech, kde mlýnky byly, jsou i nadále. Pokud je někde odstranili, tak spíš proto, že je tam nepoužívalo dostatek lidí = nevyplatilo se jim je tam držet. Pokud ti to vadí, stěžuj si na jejich zákaznickém oddělení. Ti jediní ti mohou korektně odpovědět a případně zajistit nápravu.

PS: Všichni lidi co znám, kteří si kupují zrnkovou kávu, si ji stejně raději melou doma a vždy jen v množství, které právě spotřebují (ne dopředu).

mojitek

lexxi,kde na ty rozumy chodíš? Nehledě na to,že v těchhle řetězcích pracuje většinou jen „zahraniční“ námezní síla a jen pár čechů za minimální mzdu.