vevinka007

Koťátko v autobusu a tramvaje?

Včera jsem si pořídila domů koťátko, jelikož dneska jdu asik pryč, tak nevím jestli to kotě může do autobusu a tramvaje, nechci ho nechávat doma s bratrem!
Bratr má poruchu chování, bůh ví, co by sním udělal ;/

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud budeš mít zvířátko v transpostní tašce nebo bedýnce nebo jak se tomu říká,tak není problém s ním jezdit MHD.

Další odpovědi
anonym

jsou různé přepravní tašky, bedýnky aj. pro zvířata. Navštiv Zverimex

mosoj

Koupená přepravka na kočku tě pomalu zruinuje. Stejně se bez ní ale do budoucna neobejdeš. Zatím bych to řešil nějakým košíkem či proutěnou taškou s látkovým přehozem.

konvalinkab

Dej si ho do nějaké té tašky, nebo bedničky na přepravu. Toto můžeš najít v obchodech se zvířectvem.