Korialis

Koss Porta Pro, nebo Sony MDR-ZX600?

Dobrý den,

chtěl bych si koupit nová sluchátka do 1 000 Kč. Zaujaly mě zejména Koss Porta Pro a Sony MDR-ZX600 (od Sony jsem našel ještě MDR-XB500, ale nevím, jestli by stály za úvahu) a netuším, pro které se rozhodnout.

Dnes jsem si půjčil Koss Porta Pro a po zvukové stránce mi přišly skvělé. Měl bych k nim sice nějaké výhrady (kabel, konstrukce, fakt, že slyším okolí a okolí slyší moji hudbu), ale v něčem mě zase mile překvapily (zvuk, skladnost). Ty od Sony jsem nezkoušel.

Byl bych tedy rád, pokud by mi někdo s výběrem poradil, protože si chci jedny z nich koupit už zítra a opravdu nevím, které vybrat. Děkuju.

Odpovědi
Beer4Real

Sony MDR-ZX600

Doplňuji:
mám doma ZX600, jsou perfektní, super basy a vůbec netlačí i při delším nošení. Porta Pro mají nevýhodu v tom že okolí slyší co posloucháš ale zvukově jsou srovnatelné a zase jsou skladnější na cesty. Ať koupíš cokoliv, všechno jsou to skvělá sluchátka ;)

Funna

Koss Porta Pro

není nad Porty…jsou to opravdu kvalitní sluchátka..i když proti Sony taky nic nemám…ale Koss je prostě Koss