Vendy34

Kondom otázka

Dobrý den, chci se zeptat, jestli mě kondom chrání před početím. Měli jsme s přítelem styk a on trochu vyvrcholil do kondomu, když vytahoval penis. Kondom byl v pořádku. Zkoušela jsem to zmáčknout, jestli něco nevyteče a opravdu myslím, že jsem to důkladně prohlídla. Dokonce jsem na to sahala i z druhé strany, jestli to není nikde mokré, ani prasklé. Všechno bylo v pořádku. Moje otázka zní, jestli nevadí, pokud je špička na kondomu posunutá kousek od toho, odkud přítel stříká? Samozřejmě, že to pořád bylo na žaludu, ale chápete. Když přítel vytáhl penis, trocha ejakulátu byla normálně ve špičce kondomu. Ale mám strach i tak. Ale kdyby to přeci vadilo, tak se nemůže kondom vlastně používat vůbec, ne? Jelikož ejakulát se dostane i jinam, než do špičky kondomu, takže pak není jen ve špičce. Přítel říká, že všechno bylo naprosto v pořádku. Ale pro jistotu. Nic ze mě pak nevytékalo, žádné sperma. Děkuji za odpovědi. V.

Odpovědi
zjentek

Vendy>>>🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Cappuccino>>>🤣🤣🤣

Vendy mazej na gyndu, bo jestli jsi kondom důkladně prohlídla a byl sichr suchej, když ho z tebe vytáhl, tak s tebou něco bude trocha špatně (v nejlepším případě přítele nemáš zas až tak moc ráda). 🤷‍♂️

Hele, ta „špička“ je sice „nafukovací“, ale pokud by se ejakulet měl předpisově držet jen v ní, tak na př. v mém případě by se ta špička musela nafouknout dalších počítám tak 7 cm někam asi do pochvy, protože kam jinam by ta nálož měla explodovat, hm, to by se ti líbilo, viď? Nemáš zač, když vím, rád poradím. 🤪😉

Drap

Pokud bto bylo vevnitř, tak se nic neděje. Kondom ochrání, ale nelze spoléhat na 100%. Vždy může nastat nějaká chyba. Kondom je i přes to, považován za dobrou ochranu. Pořád měj však na paměti : Stačí kapka a už to capká

cappuccino

Vendy, nevim, kolik je ti let? Ale napadlo te, ze ta spicka je tam proto, aby mel ejakulat kam vytect?
Dojdi si na gyndu a nech si predepsat antikoncepci.
Kondom sice chrani, ale neni to 100%.

Vendy34

@cappuccino Vím, že kondom slouží na to, že tam ejakulát odteče. V té špičce také ejakulát byl. Kondom nebyl ani prasklý. Je mi jasné, že pokud přítel vyvrcholí, tak sperma nateče do té špičky. Ale chtěla jsem se ujistit, jestli je v pořádku, že to sperma je i jinde v kondomu, než v té špičce.😁

Vendy34

Takže v kondomu to může být kdekoliv? Pokud nepraskl nebo něco?

Pepa25

Samozřejmě. Nesmí se to jen dostat z něj ven „před vysunutím“.

Vendy34

Moc děkuji za odpověď. Já se tak moc bála. Myslela jsem si, že můžu otěhotnět, pokud se udělá normálně do kondomu, ale ne přímo do té špičky.

cappuccino

A ty si myslis, ze jen v te spicce je guma nepropustna a ve zbytku je propustna?
V 21.stoleti a s moznosti najit si informace na internetu, mi to hlava nebere!
Radeji si neco nastuduj, nez budes soulozit!!! A hlavne nenechavej vsechno na priteli!! Ten neotehotni!!

Vendy34

 A proč na internetu, kde je návod, jak nandat správně kondom, tak je napsané, že tam musí být místo v té špičce na spermie?😐 To je pouze na to, aby spermie pak měly kam vytéct? Nemá to vliv na to, že by pak kondom nefungoval?

Vendy34

A proč na internetu, kde je návod, jak nandat správně kondom, tak je napsané, že tam musí být místo v té špičce na spermie?😐Takže kdyby nebylo, tak by ten kondom nefungoval?😶

zjentek

Sakra, proč ty věci děláte, než se o nich něco naučíte? Hrozná doba, tihle ti mladí 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Vendy34

A kdyby přítel vyvrcholil kousek vedle té špičky kondomu a ne přímo do ní, tak se nic nestane? Kondom prasklý nebyl a bylo to normálně v té špičce. Ale nevadilo by to?