pampuchka

kompletace

Co je to přesně kompletace výrobků.

Nejlepší odpověď
anonym

Dávat jednotlivý části dohromady až vznikne hotový, kompletní výrobek.

Další odpovědi
Attack-design

Zkompletovat – sestavit – viz auto. volant, karoserie, spojka, světla atd. pokud všechny věci dáme dohromady – sestavili jsme je – neboli zkompletovali auto

Lencis

Je to jen odhad, ale předpokládám že tato otázka tě (Vás) napadla v souvislost nabídky práce. Většinou se jedná o kompletaci drobných částí. (Např. dostanete pytel ručiček, pytel nožiček, pytel tělíček a pytel hlaviček a budete skládat panenky) Může jít o tužky, hračky, apod…