Tom20

Neznáte prosím vás nějaký ověřený výdělek po internetu,kde se peníze vyplácí přímo na účet a nebo složenkou?

Beru i všechny rady kde a jak vydělávat po netu;potřebuju nutně i málo peněz.Taky si myslím,že by to asi zajímalo víc lidí.Díky

Nejlepší odpověď
Bedy

Vidím, že lidi jsou stále naivní co se týče peněz – opravdu si nemyslete, že Vám na účet přistanou peníze za klikání na reklamy nebo podobné…
Práce po internetu je jedna velká zlodějina, vždyť i v Černých ovcích se to xkrát řešilo. To je snad druhý nejčastější námět na reportáž hned po předváděčkách…

Další odpovědi
Michal Kole

To jsou pouze podvody, různé klikačky a čtení emailů a vyplňování dotazníků.

marijakes

Existuje práce na doma – kompletace hraček, propisek a pod, šití pouzder na mobil a peníze dostanete při převzetí hotové zakázky. Materiál vám dovezou domů.