tony2412

Kolikrát můžu zadat špatně PIN u Androidu 6?

Jde mi o to kolikrát mohu zadat špatně Pin při spuštění mobilu s Androidem 6,0. Nejde mi o simku ale o spuštění mobilu, je to nějak omezeno a pokud ano co se stane? Pokud ztratím mobil a mám zamčený displej, lze to překonat, je to omezený počtem špatných pokusů? Jinak při čtyřmístném pinu stačí 10 000 pokusů a musím se tam dostat, ale spíš mnohem dřív…

Odpovědi
autacek

Limit pro správné přihlášení do Androidu jde nastavit, včetně případného způsobu odblokování i časového limitu pro další pokus.

jáára

Pin je celkem bezpečný. Stejně do několika málo hodin po ztrátě, provedeš opatření. Smažeš telefon, změníš hesla.