Meggie2

Kolikrát denně by se mělo jíst?

Nejlepší odpověď
quentos

Každý jsme jiný, a to i v tomto: jsou dva typy lidí, jeden typ by měl jíst pětkrát denně (menší porce, ale častěji), druhý třikrát (větší porce, ale méně často). Je na každém, aby sám poznal, kterým typem je (tělo si řekne, co mu vyhovuje víc).

Další odpovědi
elkon

Ideální je vícekrát, ale menší porce.

Lotr2008

Já jim furt, i někdy v noci.

Filip84

Ráno se pořádně nasnídej, ale pořádně, jo, ne ty blafy, co sdílejí bydlenky na mimibazaru: dej si půl tuctu vajec, drůbeží kaldoun, kus kejty pečené, slaninu, a Maas červeného vína.

V poledne si dej lehký oběd: třeba dršťkovou polévku, slané rohlíky a Maas piva.

Večer se pořádně najez: dej si pečeni s knedlíkem, vývar a pivo, nebo si dej zelí, pečené maso a zemčice, a bramboračku.

Nebudeš pak mít potřebu tady psát 556 dotazů ohledně rádoby „zdravého“ životního stylu za týden (a pak se jít zbořit na párty, že).