dust8

Kolikátku puzzle jste nejvíce sami poskládali?

Mě se povedla moje první 300ka viz foto. :) Udělal jsem si pod puzzle vlastní podklad. Teď už zbývá jen nalepit a někam pověsit. :)

Jak dlouho vám to tak trvalo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já nic moc, puzlátkám jsem nikdy nefandil (spíš kůzlátkam), ale jednou jsem na návštěvě nechťa shodil obrázek USA složeného ze 48 států (Havaj a Aljaška tam nebyla). Dostal jsem hned pěkný kartáč, ale jak jsem obnovil celistvost Spojených Států během pěti minut, hostiteli spadla brada.

Další odpovědi
annas

V reálu nikdy. Jen on-line na stránce jigidi.

Někdy mně to jde dobře, jindy skládání trvá déle. Chcete to trpělivost, i když jde o určitou relaxaci.

Ale nikdy jsem nesledovala počet dílků, spíš rozmístění barev na originále.

Urritě máte radost, že se vám podařilo obraz vytvořit..

ivzez

Kdysi dávno jsem poskládala jedno puzzle, už nevím kolik mělo dílků.
Nějak mne to nenadchlo, proto už jsem se k tomu nikdy nevrátila.

Kura

3 ks po 5000 dílkách.

Pohoda.

První sice trvalo cca 3 měsíce, ale další dvě míň než měsíc. Je tam totiž fígl.

Jinak mám několik zarámovaných puzzle obrazů po 1000–2000 dílkách a tyto max do 2 týdnů a to jsou spíše ty zábavnější. Koření, pivní láhve do spirály, plechovky od limonád apod.