Kolika způsoby to jde? Inspirovala mne jedna z otázek, jak napsat @.

Teď už vím, že:

  1. kopírováním
  2. Alt+64
  3. Alt(pravý)+V
  4. Alt(levý)+V
  5. CTRL+Alt+V

d).......

…jsou i další možnosti?

Nejlepší odpověď
annas

Pro Dokument.

Ve Wordu -Vložení – Symboly – Normální text – vlevo najdeme @ – kliknutím se objeví v Dokumentu.

Další odpovědi
Kulpix

D přes mapu znaků.

Jinak lřes levý ALT + V to nejde.

brillant

Přepnout do anglické klávesnice – Shift+2(ě)

M_Petr_M

Ano. V mobilu je to přímo na klávesnici. Nebo na nových klávesnicích AltGr + V. Na MACBOOKu se zavináč píše pomocí stisku klávesy [alt option] a klávesy [ě 2].

marci1

Alt(levý)+V: nelze použít. 🙂
Několik tipů, jak napsat @ : http://www.jak­napsat.cz/zavi­nac/

kelley

Programy – Příslušenství – Systémové Nástroje – Mapa Znaků – zkopírovat @, vložit do textu (nebo přímo z vyhledávacího okénka napsat „Mapa Znaků“).

anonym

Kulpix, přes mapu znaků to je kopírování. Bod a).