tomasstir325

Kolik zvuků vydává kočka kromě mňoukání?

Nejlepší odpověď
www

Hned celou řadu.
Přede, syčí, dupe, škrábe.. hlavně toho samotného mňoukání je hodně široká škála a každé znamená něco jiného.
Zkušenost
Doplňuji:
Některé také dokáží dost hlasitě cvakat čelistmi. Můj kocour to dělá, když začíná lovit nějaký hmyz 😉

Další odpovědi
anonym

Mňouká, kňourá, prská, přede. Na nic dalšího si teď nevzpomínám.

marci1

Třeba takovéto 🙂 : http://www.stre­am.cz/mazlove/680908-je-mozne-aby-vydavala-kocka-takove-zvuky

Freja

Tak mňouká, přede, zívá, prdí, krká, vrčí, píská,…

Andre5000

Škála zvuků, co vydávají kočky je velice široká a s různou intenzitou. I to klasické mňoukání je u každé kočky jiné.

Reezo

Moje kočka si občas pomlaskává, když se napapá 🙂