dust8

Kolik zhruba stojí objednávka na přepracování libovolné hudební skladby pro Pražský symfonický orchestr?

Když tak poslouchám předělávku Predátora, tak mám husí kůži…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=c26GiTJ-pFM&ab_channel=Pra­gueFilmOrches­tra%2FPra%C5%BEs­k%C3%BDFilmov%C3%BDOr­chestr

Odpovědi
Tom 25

Skoro bych řekl, že to dělají sami od sebe, ne na zakázku.
Takže by teoreticky bylo možnoé jim napsat mail typu '„Líbí se mi vaše zpracování filmové hudby a d opříště byste mohli udělat hudbu k filmu xy“ P5ípadně se jich přímo zeptat jestli by to za nějaký obnos nenahráli a neposlali vám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.