dust8

Kolik toho celkově shořelo v Austálii při nedávných požárech?

Odpovědi
Kepler

Podle Wiki do ledna byla zasažena plocha 186 260 km², a to především v jihovýchodní části země (ve státech Victoria a Nový Jižní Wales). Během požárů bylo zničeno přes 2500 budov, vč. 1300 obytných domů a zemřelo 33 lidí.

mosoj

Keplerovo číslo je jenom číslo. Chybí porovnání. Tak pro porovnání. Plocha celé ČR je 78 865 km2. Co neshořelo nyní odnese voda.