Frogman

Kolik stojí zabalení balíku na poště?

Nemám doma jedinou volnou krabici. Slyšel jsem, že na poště se dá koupit. Kolik stojí krabice a zabalení předmětu do ní?

Doplňuji:
Musí se předmět balit do toho bublinkového igelitu, přidávat polystyren nebo něco takového? Stačí to jen dát do krabice a dát na poštu? Jedná se o starší knihy.

Nejlepší odpověď
Agneta

Tam ti jen prodají tu krabici, a zabalit si to musíš sám:D
K dopl.: knihy se musí v balíku utěsnit, aby tam prostě nebyly volně:D

Další odpovědi
marci1

Na poště si můžeš koupit kartónovou krabici ( viz zdroj ), na kterou napíšeš přímo potřebná data a nemusíš nic balit. Jen do ní vložíš odesílané předměty. 🙂

Doplňuji zdroj, který lze zobrazit : https://www.pos­tshop.cz/cs/ka­tegorie-produktu/kartonove-krabice

Zdroj: https://www.ces­kaposta.cz/do­cuments/10180/282­523/katalog-postovniho-sortimentu.pdf/08c64d91-03a4-476e-8494-c72a670ba054

ivzez

Ty krabice moc drahé nejsou (tuším do 25 Kč), ale zabalit balík musí člověk
sám. Já bych si při odchodu z domu vzala pár reklamních letáků (u nás leží
pod schránkami) a knihy bych utěsnila zmačkanými letáky.

Michálek1245

Samozřejmě že si to musíš zabalit sám. Jinak jsou ty ceny krabic docela přepal. Raději zajít někam do Kauflandu a vysomrovat nějakou krabici. Případně firmy jako zabalení zboží Praha se občas zbavují nějakých vyřazených kartonů. Kromě toho ty pošťácké krabice zase tak moc nevydrží, tak pozor na to a dát tam pořádnou výstelku.

Frogman

@Agneta: Aha, tak to jo. :D Díky. ;)

Agneta

To je přece samo…sympatický Frogmane:DDD

Frogman

Přesně tak, půvabná Agnetko. :D

Agneta

:DDD
děkuji

Frogman

Není zač. ;) :DD