Rokio

Kolik stojí průměrně přenosná miska pro psa?

Jedná se o přenosnou misku pro středně veliké plemeno určenou na dlouhé procházky se psem.

Její účel se uplatní hlavně při procházení se v přírodě za vyšších teplot, když je psovi horko.

Odpovědi
zjentek

Mám na to fintu. Přes záda si přehodíš měch na vodu a pesovi pak dáváš napít přímo z ruky, kdy si do ní pomalu leješ vodu z měchu. Lízat vodu z ruky je pro psa úplně jiný level, než z misky, bude tě za to mít rád… možná milovat, nevíš, do psů a fen nevidíš.

Jinak v německu koupíš sadu šesti misek o objemu á půllitr za éčko. Jsou barevně odlišený, každá má jinou reflexní barvičku… no ale z toho psovi dát napít nechceš! Jinak misky jsou pěkné, takové „gumové.“ U nás by podobně lákavá sada na pohled stála šest éček, odhaduji. Vítej v črdeli a hodně štěstí na toulkách přírodou!

Drž se ve zdraví! Zjentek
https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&ei=rVYdX5P_LM2hkwXK­n4uIBQ&q=m%C4%9Bc­h+na+vodu+5+li­tr%C5%AF&oq=m%C4%9Bch+na­+vodu+5+litr%C5%AF&gs_­lcp=CgZwc3ktY­WIQAzIFCAAQzQI6BA­gAEEc6BQghEKA­BOgYIABAWEB46BwghE­AoQoAE6BAghEB­VQp2VY_Y8BYOq­SAWgBcAF4AIABa4gBgA­aSAQM2LjKYAQCgAQ­GqAQdnd3Mtd2l6wA­EB&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEw­jTifLe1urqAhXN0KQKHcrPA­lEQ4dUDCAw&uac­t=5

anonym

Mě by spíš zajímala cena podprůměrně přenosný misky.

Rokio

zjentek: Děkuji ti.