iwetax

Kolik stojí prášky na zklidnění psa?

Mám zlatého retrývra který nesnáší rány. Bydlím kousek od centra města a tak si na silvestra užijeme petard dost. Ne tak náš pes, který se bojí i když fouká víc vítr a hýbe s okny, bouřky hluk silného deště.

Zajímalo by mě kolik přibližně stojí ty prášky na zklidnění od veterináře. Asi mi může prodat třeba jen dva kusi?

Nejlepší odpověď
tatanka

Domnívám se , že na váhu Vašeho psa tak okolo 400–500ti set korun. Záleží na veterináři. Buďte připravena, že pejsek není tak aktivní jako jindy bývá. Jeden prášek po zvážení pejska by měli určitě prodat.

Další odpovědi
samicek333

Nevím sice kolik stojí, ale radši bych jich nakoupila víc, také jsme měli zlatého retrívra, který se bál petard, takže mu máma dala asi dva ty prášky, jenže nezabraly, dala mu jich mnohem víc – samozřejmě se poradila s veterinářem, kolik mu může dát – a i tak skoro nezabraly…

beluška

Já jsem za 5 prášků platila 40 korun!!!Měla jsem je na 5 Silvestrů, protože stačil jeden. Ale i tak, nikam jsme nikdy nechodili a byli raději zalezlí pod peřinama a tiskli pejska k sobě, aby měl pocit bezpečí.Horší to bylo s vyvenčením před půlnocí, rány byly už od večera,takže naše Belinka pak držela čůrání hodně dlouho.Ony ty prášky nejsou zas až tak uklidňující, pes je stejně nesvůj, takže to pod těma peřinama nějak přežijte.