Emilly23

Kolik stojí oprava tabletu?

Mám prasklý displej a nefunguje mi fubec když ho zapnu tak obrazovka svítí poze bíle a zase ho vypnu. Displej na dotyk reaguje ale je mi to k ničemu když při zapnutí mám pouze bílo a nic víc? Kolik by to stálo?

Odpovědi
gecco

Nejspíš si z toho můžeš udělat tácek pod hrnek s kafem…
😁
Ale jen tak pro zajímavost – o jaký jde tablet se jedná??
Možná tě to udiví – ale není v prodeji jeden jediný typ…
A nejsou všechny za stejnou cenu…
😛

BetmenCz

záleží co stím máš když to je technicka chyba tak mi to opravili i zadarmo3.ale mnel jsem zaruku tak nevím
Doplňuji:
sorry mnel jsem to zakryty nevsiml jsem si asi tak 1000

jáára

Oprava se nevyplatí pokud to není tablet za 5k a víc.
takovej Nexus 7 – výměna displaye ±1500 materiál + práce.

McArthur

Tady je ceník jednoho z mnoha servisů: http://www.ntsup­.eu/servis-tabletu/

Monikalev

Můžete mi prosím poradit, kde si nechat opravit tablet? Nejlépe co nejrychleji?

Bob2

Nejrychlejší jsou si myslím www.pocitacova­pohotovost.cz, já jsem si u nich nechal opravovat i ntb v noci, dá se to, trochu si zaplatíte, ale všechno jde…

Petraslánská

Také bych potřebovala opravit tablet, ale Prahu mám docela daleko….

Bob2

Tak pak můžete využít, jejich svozu zdarma, stačí se domluvit, a předat tablet do ruky messengerovi, nebo přepravní společnosti.