Klára K.

kolik stojí kvalitní skener?

Nechci žádnej extra multifunkční. stačí, když to oskenuje tak, aby to bylo dobře poznat, a aby se nezměnily barvy.
Doplňuji:
myslím barvy obrázku.

Odpovědi
anonym

Ono tam záleží na rozlišení, měl jsem scanner s 800 dpi a mě to postačilo. Scannovalo to v plných barvách fotky (matné, lesklé), dokumenty (po tisku byly jako nové 🙂, ale pokud chceš hodně dobrou kvalitu tak sáhni po něčem co je více jak 1200 dpi.

huxa

dal by se sehnat mezi 500–1000Kč

mosoj

Kolik stojí kvalitní skaner, nechci ale žádný extra. Otázka jako prase vidlák.
S těma barvama to není tak jednoduché . Je to docela složitý problém, ale o to ti zřejmě nejde, takže si kup nějaký Canon.