autacek

Kolik si dříve vydělal pracovník u tohoto stroje? Dokázal by jej dnes ještě někdo obsluhovat?

Nejlepší odpověď
anonym

Myčka nádobí, psací stroj a mrazící box ? No řekl by, že to mohlo vydat na plat ženy či muže v domácnosti.

Další odpovědi
Dochy

Uprostřed bude nejspíš děrovačka děrné pásky. S tím se naučí kdokoli kdo umí psát během chvíle. K čemu jsou ty dvě bedny okolo to je otázka. Z téměř dokonale krabicového krytu se toho moc nepozná.

zjentek

Myslíš prodavačku? Protože to vypadá zprava: mrazák na nanuky, reg. mašina EET a recyklační nádoba na účtenky!