autacek

Kolik ryt za den může mít takový drožkař v turisticky velmi atraktivním městě, ale s nezanedbatelnou konkurencí jiných?

Třeba dalších patnácti, dvaceti drožek, co čekají poslušně v řadě na dalšího zákazníka.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Těžko odhadnout – na Staromáku jsem jich najednou neviděl nikdy víc jak 5 (obvykle spíš 3). Odhaduji tak 2–5/den. Je to jen odhad. :) Což je může uživit při ceně jízdného 100 a více €. Otázkou je, jaké poplatky musí vysolit na magistrátu + příslušný bakšiš. ;) :D :D

Další odpovědi
dubraro

Taxikář má obvykle jednotky zakázek za den.