JackSG

Kolik rostlin marihuany se může maximálně pěstovat?

Legálně, pokud to de?

Nejlepší odpověď
klumprt

Žádná. I jedna znamená minimálně přestupek.

Další odpovědi
Drap

Žádná, můžeš pěstovat pokud by jsi měl povolení na pěstování pro léčebné účely. A tobě, jako soukromé osobě ho nevystaví.

arygnoc

a načo by mi bola?
a načo ti je?

plachty do postele kúpiš v obchode, netreba ti konope.

;-Q

anonym

Nevím, ale maminčin soused toho měl plný balkon a nic se neděje, jenomže on je „ležák“, tedy hodně nemocný člověk, do práce nechodí, takže na legální nákup nemá prachy, a samozřejmně kašle na to, co řeknou nějaký hňupové, které bolí jen palce od malých bot, policie je k tomu slepá, zná ho a dobře ví, že to pěstuje proto, aby neměl bolesti. Takže odpověď . Jak kdo 🙂
Doplňuji:
Oficiálně nemůžeš pěstovat žádnou. Každá rostlina je přestupek. Jaká je ale hranice mezi přestupkem a trestným činem, to nevím. Ono totiž záleží na množství THC v sušině.A taky hodně záleží na tom, jak se policajti vyspí, na jejich přístupu, když si chtěj zasednout, zasednou si a když ne, nevidí a neslyší nic.

Popina

Myslím, že je možné pro vlastní potřebu pěstovat 3 rostliny, ale problém je se sklizením, protože je možné držet pouze pár gramů. Takže sklízet postupně 🙂

zelí

Do 5 přestupek.

anonym

Tolik kdo unese,víc ne.

Magička

Proč nemohu odpovídat k otázce?

gecco

Zřejmě proto, že máš zatím ´málo bodů´, viz omezení – http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani
To přejde, časem…
😉

Magička

Ach jo, to mi přijde divné, abych získala body musím odpovídat, ale jsem v tom omezena???

gecco

😉
Jsou na světě i horší – a méně ´logické´, věci…
😉

Magička

Například? Ale díky za radu, kdy budu moct zase odpovídat? Jako mrzí mě to zrovna mě to chytlo..:-(

marci1

Přečti si zdroj, který Ti do odpovědi vložil „gecco“. Až budeš mít 100 bodů, budeš moci odpovídat 25 odpovědí denně. Do té doby jen 5 denně. 🙂

Magička

Aha, díky, tak to musí ze začátku dost z tuha

anonym

tak odpovídej zatím tady a je to

marci1

Neboj, 100 budeš mít, než se naděješ. 🙂