Kolik procent z celkové délky těla by podle vás měly zahrnovat nohy s chodidlami?

(u mužů)

Nejlepší odpověď
zjentek

61-67%

u chlapů 158 až 200cm budou nohy dlouhé (aji s tfojimi chodidlami) cca 106 až 122cm, % si spočti sám ,)

Další odpovědi
anonym

56-60%

Ve výtvarce za ZŠ jsme se učili, že tělo je rozdělitelné na sedminy: 1/7 hlava, 2/7 trup a 4/7 nohy do pasu. Samozřejmě zde mohou být mírné rozdíly v poměrech tělesných partií, ale to už jde spíše o hříčky přírody.
Také Ti tu chybí kategorie „jiná možnost“. Třeba se někdo nebude chtít vyjadřovat v Tebou uvedených možnostech.
Nerozumím tomu, co na výšce postavy znamená konkrétně „nohy s chodidly“.