Honzucha

Kolik nejvíce dětí může zdravá žena porodit?

Tak by mě zajímalo kolik nejvíce dětí může zdravá žena porodit?

Nejlepší odpověď
anonym

Ženské tělo je schopné produkovat dětí mnohokrát až do menopauzy.Je tu žena, v Asii, to bylo 25 dětí. Ale rekord je první manželka Feodora Vassilyeva, v Rusku v roce 1707. V letech 1725 a 1765, měla 69 dětí. 67 dětí které přežily dětství.

Další odpovědi
iwetax

Teoreticky hodně! Od cca 14let do 50let. Marie terezie měla tuším 19dětí, v tý době to bylo normální. Dospělosti se jich ale dožilo málo. Vždyť samice v přírodě rodí taky každý rok, rodit furt je prostě úděl samic tedy i žen.
Nedávno v Poště pro tebe byla cikánka a ta měla 16dětí.

Miroslavst

Pokud vezmeme v úvahu, že by mohla poprvé rodit ve 14-ti a naposledy v 50-ti jak zde odpovídají, bylo by to každý rok jedno dítě. tudíž by se čistě teoreticky jednalo o 36 dětí.
Pokud bychom však vzali v úvahu, že by přišla do jiného stavu vždy po šestinedělí, dalo by se připočíst ještě navíc 3 děti.
Tedy maximum by bylo 39 dětí.

Nechtěl bych však být tou matkou, ale ani vychovávajícím otcem. To by bylo asi na mašli.

To Elizabeth: To mě teda nenapadlo, ale i tak by to stačilo. Ale máte pravdu.

Elizabet

záleží to na tom taky že se ženě mohou narodit i dvojčata a nebo dokonce čtyčata.Nejde určit přesný počet.