Ajja

Kolik mohu zhubnou kg pokud budu jíst 5 ks jablek denně a k večeři jen zeleninu? Má váha je 65 kg a výška 165 cm.

Doplňuji:
Mohu tímto stravováním zhubnout 10 kg do 1 měsíce?

Nejlepší odpověď
venkovan

Určitě. I víc a potom tě odvezou rovnou na psychiatrii. Tam anorektičky vozí.
Mimochodem úbytek 10 kg za měsíc tě může zdravotně vážně poškodit. V tvém návrhu stravy schází proteiny.
Pokud si ale myslíš, že na hubennosti člověka stojí celý svět, tak si hubni.

Další odpovědi
Pájo

To je zase nějaká pomatená dieta, nebo co???!!!

Pročti si to zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/snim-denne-4kg-jablek-a-xkg-zeleniny-priberu

Myslím, že při váze 65 kg a výšce 165 cm …máš problém úplně s něčím jiným.

iceT

A co chceš hubnout,prosím tě?
Akorát si tímhle stylem rozhodíš metabolismus.
Jez pravidelně,vy­váženě,raději méně víckrát za den,přidej trochu pohybu,dodržuj pitný režim a nebudeš potřebovat hubnout…

Hlada

Rady na vážné poškození zdraví nepatří na veřejné fórum. Obrať se na svého praktického lékaře nebo psychiatra.

odik

Na zimu se vždycky přibírá, až v létě se hubne do plavek 🙂

Mimochodem, koukni se někdy na pořad „Zhubni, nebo přiber“, pak se tu už nebudeš tak hloupě ptát … dokonce i tu „jablečnou dietu“ tam jednou rozebírali

Adiska

Tak na tuhle metodu okamžitě zapomeň pokud nechceš zažít jojo efekt. Budeš akurát naštvaná sama na sebe a zničíš si psychiku. Jez pravidelně 5 denně(zdravé věci) po malých porcích ne sladkosti(hodně zeleniny, celozrné pečivo, bíle jogurty do 3.5%tuku atd. na netu najdeš mno návodů a rad) a choď na nějaké cvičení aspoň 2× týdně( aerobik, posilka nebo zaběhat si, ale doporučuji ti zumbu tam zapojíš celé tělo). Zjistit si kolik máš BMI kvůli tomu kolik můžeš za den sníst kalorii. Když to budeš dělat takhle tak budeš schazovat 1kilo za týden záleží jakou si dáš sportovní zátěž, ale je lepší začínat z volna.Když nesportuješ tak 0.5kg jde dolu po týdnu.
Doplňuji:
Jo a ještě, já jsem tímto způsobem schodila 15kg. během tří měsíců, ale sportovala jsem každý den. Je dobrý nespěchat, v mém případě jsem se nudila a byla jsem závislá na sportu :) a pak přišla práce a se sportem konec 🙂 ale držím se

terry

Asi moc nezhubneš.
Jen se ti přejí jakblka a zničíš si zažívání.
Je NUTNÉ jíst pestrou a vyváženou stravu. A to jabka a trocha zeleniny večer rozhodně není.
K pestré, PRAVIDELNÉ a vyvážené stravě je potřeba přidat pravidelný pohyb v aerobním tempu.
Pak se hubne, pokud je co.
Něco váží také kosti, krev orgány, atd.

Lleni

Já si myslim , že hezčí sou holky víc boubelky. I kluci si to myslí. Neumim si představit kolik to je , ale ty určitě supertlustá nejsi! Koukni se na google obrázky na tlusté lidi , možná tě to přesvědší! Ale neblázni . Když už chceš zhubnout, tak si třeba choď ráno zaběhat. Nebo choď do schodů pěšky třeba místo ježdění výtahem dolů si to zběhni,, prostě nejez navečer, jestli piješ hodně mlíko tak to omez a hlavně jez pomalu než se ti jídlo dostane do žaludku, tak to trvá a až pak se dostaví pocit sytosti ! Ale… NEBLÁZNI!!!!!!!!

Sonka Pop

Ideální na hubnutí je třeba proteinová dieta, ale těch je celá řada. Je třeba si vybírat opravdu pečlivě. Proteinová dieta je hlavně o jídle. Pokud nebudou jídla chutnat, nevydržíte dietu držet a je problém… Za mě proto doporučuju dietu https://mixslim.cz/. Ta nabízí velmi chutná jídla. Sama mám ozkoušeno a jsem nadšená. Fakt jsem se bála, aby mi jídla chutnala, ale jsem moc mile překvapená :)

XenieRo

Ahoj, já jsem tuto dietu držela a musím říct, že koupit si https://mixslim.cz/ bylo moje nejlepší rozhodnutí. Všem jedině doporučuju!

Pajka.111

Ahoj, prosím o rady… Chtěla bych zkusit nějakou proteinovou dietu, jen nevím, po jaké sáhnout. Co jsem se tak dívala, tak na trhu je jich celá řada. Jaká je podle vás nejlepší?