FlAsh_7

Kolik měsíčně posílat/posíláte na investice?

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

To nevíš, že o financích se před cizími nemluví. A vlastně ani před známými. :P
Divný slovní obrat, „posílat na investice.“ :D
Odpověď je, tolik, kolik si můžeš dovolit. S ohldem na příjmy, výdaje a celkový majetek jednotlivce. A hodně záleží na investicích, pokud jsou to nějaké dlouhodobé nebo zkrátka takové, které hned tak nezpeněžíš, tak je rozumné si nechávat nějaké peníze stranou a neinvestovat je úplně všechny,
Investuj peníze, které nepotřebuješ a které s pravděpodobností potřebovat nebudeš (ale nějakou tu rezervu si nechej stranou). Musíš být smířený s tím, ty peníze oželet.
Nečekané výdaje se mohou vždy vyskytnout. Proto je rezerva vždy logická.
Otázkou není kolik investovat, to není složité. Horší už je, do čeho a kdy investovat.

Další odpovědi
Drap

To je každého soukromá věc, nechápu proč bych to měl někomu říkat? Neví to ani manželka

nyjono

Přiměřeně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.