lexx

kolik máte doma hudebních nosičů (LP, cívkové pásky, MC, CD, dvd) ?

Já tak asi kazet (MC) kolem 100, 250 CD (polovina jsou origoše) pásků snad pět (dříve víc ale se rozprodaly při zakoupení kazetového magnefofonu) a dvd možná padesát. Nepočítám MP3 uložené v PC.

Odpovědi
Deli

Určitě přes 100 ks, ale bohužel nemám tolik času to spočítat.
Nakonec si ale stejně pouštím rádio nebo hudbu z netu (playlist).

Jikra

LP jsem rozdal,cívkové skončili ve sběrném dvoře společně s VHS kazetama a doma mám asi 160ks MiniDisků kolem 300ks CD a asi 400ks DVD.