filiplanik

Kolik máte doma dveří?

(Není to vtip)

Potřebuji k matematickému šetření. :)

Poznámka

  1. Vložil jste chybně formulovaný dotaz: Kolik máte doma dveří?
  2. Správně byla otázka upravená na: Kolikero máte doma dveří?
  3. Vrátil jste svu původní chybnou otázku.
  4. Doplnila jsem správnou fomulaci v dodatku – Kolikero máte doma dveří?

Je to nesprávný postup, protože pak některé odpovědí nejsou v souladu s dotazem.

Nejlepší odpověď
quentos

Sedmery včetně vstupních, počítám-li stejně jako ostatní jen dveře, nikoli dvířka (od nábytku apod). Vod pracovny, vod ložnice, vod špajzu, vod h… WC, vod koupelny a zatahovací do kuchyně, které jsou většinu času smáčknuté u zdi…

Další odpovědi
annas

Ptáte se na číslovku druhovou – počet dveře. Dveře – podstatné jméno pomnožné, takže moje odpověď je:

Kolikero dveří? Devatero.

JájsemRaibek

6+1 od komory na chodbě.

briketka10

Nebudu-li počítat dvířka od skříní, na to
nemám náladu. Promiň. Tak pouze čtvery :)

da ny

Bez šatních skříní, spíže (skříň) advířek u nábytku 8ks včetně bytového jádra.;)

Kura

Vchodové 1 + dalších 6. Proč ?

Kepler

Co nejmíň. Nechal jsem jenom ty co jsou nutné (koupelna, ložnice). Jinak jenom překážely a jsou ve sklepě.

Drap

Pokud myslíš dveře které někam vedou bez skříní a polic, tak jich je přesně 20. Musel jsem to přepočítat.
Doplnění: Na jedny jsem zapomněl 21

PetrMalec

8, když počítáme i dveře vstupní a dveře na oba balkóny.

cukrar

byt 2+1 pět dveří v bytě, nežli dojdu ale k bytu, tak ještě 4 dveře.

SteimlX

Já měl jednou byt 2+1 a v něm 11 dveří.. nyní 2+1 a dveře 4