Kolik má kočka životů?

nemůžeme se zkrátka shodnout na tom .. kolik má kočka životů … a hlavně proč se to rčení zažilo

Nejlepší odpověď
helenka

nesouhlasím, kočka mám opravdu je jeden ale říka se že jich má 7.

Další odpovědi
alenka901

JEDEN JE TO JEN POVĚEA ŽE JICH MÁ 7 JE TO PŘECI TVOR JAKO KAŽDÝ JINÝ

LuciJe

Říká se, že 9. Rčení pochází z Egypta a pravděpodobně souvisí s tím, že kočky mají velice mrštné tělo schopné přežít bez úhony např. pády z velkých výšek a podobně.

anetadela1

Náš kocour přežil srážku s autem a půl roku na to byl postřelen a též přežil.....už má o 2 životy míň.....Takže na tom něco bude, že má kočka víc životů.....

duchanek

Taky jsem slyšela, že má 7 životů

miras

Říká se že kočka má sedm životů, ale bohužel má jenom jeden.

brepta13

kočka má8životů

masaa

Říká se,že kočka má devět životů,ale má samozřejmě jen jeden.

Mikron4532

Příspěvek smazán administrátorem.

GabulkaA

Ahoj, prosím o info… I když takové smutné info… Jak jste řešili, když vám čičinka umřela? Kde jste ji nechali pochovat?

walerianecek

Ahoj, tak jak jsi to nakonec tenrkát řešila? Koho jsi oslovila?

SuzanKa

Ahoj, za nás doporučím oslovit https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/. My jsme s nimi úmrtí řešili a byli jsme spokojeni. Jsou to profíci a empatičtí lidé.

Kajolka

Ahoj, prosím mohla bys sem hodit pár info, jak to u nich probíhá?

Sabulak

Dobrý den, zrovna doma aktuálně tuhle smutnou situaci řešíme. Mám dotaz. Jak to u nich probíhá a kolik jejich služby stojí?

Cizecek.M

Ahojky, tady mají ceník https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/cenik/. Ale je to orientační, záleží, co vše využiješ. Však jim napiš mail, oni ti objasní, co nebudeš vědět :)

GabulkaA

Děkuji moc. Kolik stojí jejich služby?

Lurenka

No, tady je info https://www.kre­matoriumzvirat­praha.cz/cenik/. Ale je to orientační. Nicméně, pokud chcěš přesné info, tak jim napiš mail, oni se ti hned ozvou a vše vysvětlí.