partep12345

Kolik lidí na světě má věci od značky Apple ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Rád se připojím k uživateli arygnoc, u nás doma Apple výrobky byste hledala těžko.
Jinak odpověď na tuto otázku se bude hledat těžko, málo kdo to ví a pochybuji, že existuje nějaké celosvětové sčítání lidu, které by určilo počet. Možná zkuste dohledat prodeje věcí Apple na internetu a dostanete se k nějakému číslu, které je nutno brát s rezervou, protože i já mám v okolí nějakou tu iOvci, která má aspoň 2–3 výrobky od Apple.

Další odpovědi
arygnoc

možno všetci okrem mňa.
ale myslím si, že nás je viac.

Freja

Řeknu ti, že HODNĚ!!!!!!!!!!!!

iceT

Otázka hodna vytesání do kamene…

Hamon

Měl jsem a s díky jsem se zbavil MacBooka. Apple mi už do domu nesmí.

Lamalam

Například v USA je jich hodně, každý druhý počítač, který jsem tam viděla, byl Mac. U nás je situace podstatně odlišná, znám jenom jednoho člověka který ho má doma. Jiná situace je u profesionálů, různá grafická studia je používají.