-M.

Kolik knih musí člověk napsat, aby byl pokládán za spisovatele?

Doplňuji:
Zajímá mě, jaký na to máte názor. Já osobně si nemyslím, že se člověk stává spisovatelem v té chvíli, co dopíše například svou sedmou knihu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
KdojeRaibek?

nejméně 5

No pokud to bude kniha knih, tak stačí i jednu

Další odpovědi
Damiana

nejméně 5

Chybí jiná možnost. Musím tedy dát tuto, ale nesouhlasím ani s ní.
Má odpověď na tvou otázku:
Evidentně žádnou. Znám „spisovatele“, kteří mají už dvacet let „rozpracováno“, nikdy nic nejenže nevydali, ale ani nedopsali, ale jako spisovatelé se rádi na veřejnosti prezentují. Jeden z nich má dokonce tak obětavou partnerku, že mu zajišťuje optimální prostředí pro jeho intelektuální „činnost“. Čili – on imrvére žvaní o nedostatku invence a ona maká, aby on se měl dobře.

annas

nejméně 5

Doplňuji:
Na Větrné hůrce (nebo také Bouřlivé výšiny je jediný román britské autorky Emily Brontëové.

huxa

nejméně 5

Doplňuji:
to je výběr v anketě… člověk nemusí napsat ani jednu knihu, abych jej považoval za spisovatele, přece lidé, kteří píší různé články a kradší povídky jsou také spisovateli, ne? :)

briketka10

nejméně 5

stačí jeden bestseller a ten zajistí rychlý odbyt a slávu :o)
Doplňuji:
Harry Potter má 7. dílů a jak je úspěšnej, jak
v knižním vydání i ve filmovém zpracování :o)

Baruš-lolli

nejméně 5

Doplňuji:
Podle mě ani tak nezáleží na tom, KOLIK knih musí napsat. Ale jde o tom JAK DOBRÉ jsou ty knihy :)

MacChill

Může napsat jednu, ale musí být dobrá..... stejně tak může člověk napsat 1000 špatných knih a za spisovatele ho nikdo nepovažuje…

♥♥♥

nejméně 5

Doplňuji:
Pokavaď se ti ta kniha povede, tak se staneš spisovatelkou jedna báseň! Ale když chceš být ten známější spisovatel, určitě nejméně pět knih napsat musíš, aby už o tobě čtenáři věděli, o čem píšeš a jestli to jsou romány, pohádky atd.! Jesli chceš být spisovatelkou, tak ti přeji ať se ti to splní a někdy o tobě uslyším milé zprávy o knihách! Ahoj :)

anonym

nejméně 5

Doplňuji:
I Kámen mudrců od Harryho Pottera je Rowlingová považována za spisovatelku. Díky svému psanému stylu.

andreeaaa

nejméně 5

osamělývlk

nejméně 5

Sonush

nejméně 5

annas

Na Větrné hůrce (nebo také Bouřlivé výšiny ) je jediný román britské autorky Emily Brontëové.

Román je pokládaný za jedno z nejvýznamnějších děl anglické literatury.

Důležitá je kvalita, nikoliv kvantita.