Lumpy

Kolik jste ochotni utrait za PC??

Myslíte si třeba jako že do 50 000 je to vyhazování peněz??

Nejlepší odpověď
fablen

částka mi připadá příliš, optimálně do 15.000 včetně lcd monitoru a laserové čb tiskárny

Další odpovědi
Co

Tak přes 400 měsíčně za elektřinu.
http://www.go­ogle.cz/url?sa=t&sou­rce=web&cd=2&ved=0CCkQFj­AB&url=http%3A%2F­%2Fearchiv.chip­.cz%2Fcs%2Fear­chiv%2Fvydani%2Fr-2010%2Fchip-12-2010%2Fpc-za-3000%2F_files%2F12-10-098-pc3000-pdf.pdf&ei=RwKJTfDi­Lo3ItAbj_NHBDA&us­g=AFQjCNE6yIl­raVp7Ysf7YeFH9W-hM7Zvcw&sig2=­nfju_3cJm7Wi5bs5wN4Pow

Zdroj: http://earchiv­.chip.cz/cs/e­archiv/vydani/r-2010/chip-12-2010/pc-za-3000.html

panenka

V dnešní době seženeš počítač už za 15000 kč a velice dobrý to mě říkál můj kámoš který mě dovezl před měsícem novou bednu.Takže částka 50000 se mě zda moc

Honzucha

Rozhoduji se podle toho, kolik vydělávám a co si můžu dovolit. Já jsem jednou dal maximálně za pc 19 000.- a to nemám ani takový plat. Dnes bych už tolik nedal.

tuCZek

do 25 tis. je parádní PC který zvládne nejnáročnější hry a aplikace, vč.LED monitoru s fullHD rozlišením a možná i solidní multifunkční tiskárnou.

Zdroj: http://clubone­.jex.cz/menu/pc-sestavy/vykonne-amd-phenom-x6-3-0-1075-t

RomanP

já kupaval PC podle mých požadavků na danou práci a vybral jsem si HP s cenou 10 000

Fidel

Záleží na co toto PC potřebuješ. Pokud ho potřebuješ na Word + internet – stačí PC do 12.000 Kč. Něco náročnějšího (úprava videa) – do 20.000, na stříhání videa v nekomprimované full HD kvalitě budeš potřebovat velmi výkonný stroj s kvalitními obrazovkami a tam si umím bez větších potíží představit zařízení i za více než 50.000 Kč.

anonym

kvalitní notebook se dnes dá pořídit kolem 12 tisíc

Pokud trváte na desktopovém pc, určitě bych za něj dnes nedal víc než 20 000. A v tom je už špičkový PVA/MVA monitor s fullhd rozlisenim a velmi vykonna herni grafika. (cena tiskárny bývá už zanedbatelná položka)

Straka

Od 0 do poloviny království.
0 znamená postavit ze šrotu, nebude to nic moc, ale bude to fungovat a operační systém bude Linux.

Pokud by PC mělo umět pracovat jako kvantový počítač, který umí řešit dnes neřešitelné úlohy v jediném kroku, pak bych uvažoval i o polovině majetku.