zjentek

Kolik ježků je potřeba na zahradě odstřelit, aby se v téže zahradě výrazně zredukoval ohromný počet blech a klíšťáků?

Kolik ježků je potřeba na zahradě odstřelit, aby se v téže zahradě v co možná nejkratší době výrazně zredukoval ohromný počet blech a klíšťáků v trávě a tak různě a podobně?

Odpovědi
Rokio

To bych nedělal, abys náhodou netrefil Sonica.

Jinak se jedná o týrání zvířat, a to je zakázané.

elkon

Ty jsi opravdu vadnej. A to si stále hraješ na ublíženého.
V České republice se vyskytují volně dva druhy ježků: ježek východní a ježek západní. Oba jsou u nás zákonem chránění, ježek západní je zároveň chráněný takzvanou Bernskou úmluvou (Úmluva o ochraně evropské fauny a flóry a přírodních stanovišť). Je to z toho důvodu, aby měl ježek šanci přežít a jeho populace neubývala.

zjentek

Elkon tak se podívej kam společnost přivedl zákon, než začneš hluboce dumat nad tím co (kdo) je vadné už v jádru a jakýmsi zázrakem na to třeba přijdeš. Anebo si pohov- užívej a hotovo. 🐔

zjentek

…Mean můžeš si pohovět dokud jsi tady je to jen tvá OSOBNÍ volba nikdo jiný v tomhle nejede dokonce ani manželka 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️