Marvan

Kolik je zde přístupů

Toto je otázka pro Adminy, pokud mohou odhalit, kolik mají odpovedi.cz (pouze v češtině) počet přístupů denně?

Nejlepší odpověď
anonym

Otázky na admini se zasílají přímo na jejich mail, viz podmínky serveru Odpovědi.cz.
Doplňuji:
Vzhledem k tomu, že teď jsou tam jen řadoví brigádníci formálně zajišťující provoz, tak pokud přijde odpověď od jednatele provozovatele někdy ráno, bude pravděpodobně znít, že se jedná o obchodní tajemství, které není oprávněn sdělovat třetím osobám.

Další odpovědi
Toruk

Toto jsou komerční stránky- mají příjem z reklamy, tak počítej s tím, že se to nedozvíš (obchodní tajemství- nejspíš).

arygnoc

viz. http://toplis­t.cz/toplist/?kat=-1&search=odpo­vedi.cz&a=s