Schluker

Kolik dětí je podle vás “tak akorát”?

Každý to má nastavené jinak, to je jasné, ale kolik dětí byste chtěli mít/máte a proč? Předesílám, že tato otázka nemá vyústit v jednu “správnou” odpověď.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Kepler

Tři

Měla by to být povinnost, jinak naše etnikum zanikne pod návalem nechtěných vetřelců z Asie a Afriky.

Další odpovědi
Reezo

Tři

Tři a více dětí zajistí růst obyvatel v zemi.

Pokud dlouhodobě páry mají jedno dítě, tak po dvou lidech ( matka a otec ) zůstane jen jedno, pokud nezemře dřív než se rozmnoží.

Dvě děti udržují stabilitu, kdy počet obyvatel neklesne ale ani se nezvýší. Za předpokladu, že se obě děti rozmnoží než zemřou.

U tří dětí a více je nárůst obyvatel a zvyšuje to celkově pravděpodobnost úspěšného rozšíření vašeho genu. Zas za předpokladu, že se rozmnoží dřív než zemřou.

Proč myslíte, že určité nejmenované skupiny lidí mají spoustu dětí? Časem jich bude z menšiny většina a budou mít silnější pozici oproti původním obyvatelům.
Například se z Francie jednoho krásného dne může stát první muslimská země v Evropě, pokud budou mít Francouzi 1–2 děti.

nyjono

Tři

Ale pouze v případě, že je zájem je vychovávat.
Ne, jak je v současnosti zvykem, jim nechat absolutní volnost a nechat růst jejich „osobnost“.

elkon

Dvě

Petr44

Jiná odpověď

Z hlediska geografického bych to viděl na aspoň 5 kousků, jestli tedy nechceme být ušlapáni etnikem či přílivem kobylek. Je to lidská i společenská povinnost. A její hromadné odmítání je cesta do pekla. Takže ty 2–3 by měl být takový standart.

Drap

Jiná odpověď

Rybejsma

Žádné

jirka F

Žádné

Nebo až ve 30 letech.

Justin1

Dvě

LuciLáska

Tři

Pepa25

Jejda, tady je zase amatérských demografů (předpokládám, že sami s jedním dítětem). Škoda, že nikdo z nich nedokáže vysvětlit, proč u nás už dávno není romská většina, když je to tak jednoznačné.

elkon

Kdo napíše žádné, je sobec. A ve stáří se s tím potká, až zůstane jak kůl v plotě. Je pěkné, když za mnou děti přijdou a případně i pomůžou, když je potřeba.

Kepler

Reezo: dvě děti růst populace nezajistí, protože část z nich zemře dřív, než budou mít vlastní děti.

Reezo

" Dvě děti udržují stabilitu, kdy počet obyvatel neklesne ale ani se nezvýší. Za předpokladu, že se obě děti rozmnoží než zemřou. "

Kde přesně se tam nachází informace o tom, že 2 děti zvyšují populaci?