Ryb Ak

Kolik cm penisu má průměrné 12leté dítě?

Odpovědi
zjentek

Tak na př. zdravá holčička ani kousíček.

Drap

Každé jinak.

agentpv

Někoho přepadne puberta dlouho před 12náctým rokem a někoho zas až po 13náctce… u každého je to jinak – taky jsme to tenkrát dost řešili…

Filip84

Penis nelze objektivně změřit, proto na otázku nelze odpovědět.

Existuje, jakási, dohoda, že by se měl penis měřit na horní straně, kde je, vlastně, kratší. Potom je prokázáno, na dobrovolnících, že délka penisu, i při řádné errekci, se liší ráno, večer, ve stresu, v zimě, v létě. Musel bys, kalibrovaným měřidlem, měřit penisy 3× denně 30 let po sobě, abys mohl stanovit nějak statisticky významnou hodnotu z průměru.

Jak chceš dvanáctiletému dítěti měřit několikrát denně penis několik let po sobě? 🤷🏽‍♀️

Pak bys musel vzít v potaz, že dvanáctileté dítě, které je ženou opačného pohlaví, má penis délky 0.00 m, a podle procentuálního zastoupení mužů a žen opačného pohlaví ve společnosti by Ti, tedy, vyšel statistický průměr délky penisu nic nevypovídající – čím více žen opačného pohlaví ve společnosti by bylo, tím menší by byl průměrný penis.

Mělo by to ale jednu výhodu: prakticky každý muž by měl nadprůměrně dlouhý penis, třeba ve srovnání s Dolly Buster! 😎😂😂😂