WalterBishop

Kolik % černé barvy sežere tiskárna CANON TS5050, na jeden list textu A4?

Kolik takových listů mohu vytisknouti, abych nemusel strachy hnedle vykřiknouti?

(Zde není potřeba odpovídat do tabulky, je nutné sdělit kolik stran A4 vytisknu, avšak důsledně.)

Odpovědi
Kazatel

Dle zaplnění papíru. Jinak fakt myslíš, že to tu bude za tebe někdo hledat?

aliendrone

Už je načase, aby ses naučil i JINÝ znak, než „%“. Co takhle ampersand? (&) ;) :)

elkon

V každém návodu je výtěžnost popsána. Důsledně.

Arne1

Určitě hodně. Z popisu tiskárny vyplývá, že je primárně určená pro tisk fotografií, takže tisknout na ní jen černé texty bude hodně drahé. Je sice hodně levná, ale to v důsledku znamená drahý tisk. Pokud potřebuješ tisknout více, tak bych raději koupil druhou s tankovým systémem kde se na trochu inkoustu nehledí (jedna strana přijde na zlomky haléřů) a tuhle nechal na tisk fotografií.

WalterBishop

A papír je textem zaplněn celý, dtto.

WalterBishop

No nejen hledat, ale i důsledně spočítat, odpovědět. Odměnou je za to pěkný rým v popisu otázky.