Ing.internet

Kolik by stál výlet do vesmíru?

Nejlepší odpověď
Pájo

3,5 Mio.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/leteli-byste-i-vy-za-hranice-vsednich-starosti

Další odpovědi
Drap

Soukromá společnost, která tento projekt připravuje, počítá za letenku cca 3500000kč

slad08

Jak už zde odpovídali, výlet stojí něco kolem 3,5 mil Kč. Zas tak velká částka mi to nepřijde pro někoho kdo má peníze nazbyt a chce je za to utratit.

lexx

Tuhle náš Venca z hospody vyprávěl že je palubní mechanik raketoplánu a lítá zcela zadarmo, ještě mu za to královský platí.