pn65

Kolik by asi stála oprava tiskárny?

Potřebuju jen orientačně vědět, kolik by stála oprava tiskárny canon, barva uvnitř ztvrdla.
Je to barevná tiskárna

Odpovědi
Schluker

Orientacne? Asi tak vic, nez nova tiskarna. Pokud jde o model pro domaci pouziti. Ale jaksi neuvadite, ktera konkretni tiskarna to je.

elkon

Na to je třeba dávat pozor. Inkoustové tiskárny dnes většinou nikdo nechce opravovat, protože oprava by byla často dražší, než nová tiskárna. Někdy se to podaří vyčistit svépomocí, ale není to pravidlem. Také jsem kdysi tohle podcenil a skončilo to nákupem nové tiskárny. Dnes už si na to dávám pozor a snažím se minimálně jednou za týden něco vytisknout.