dust8

Kolik asi tak stránek zvládne běžný laminátor zalaminovat, než se přehřeje? Nebo jsou na to již laminátory stavěné?

Odpovědi
Pepa25

Laminovačka (bavím se o běžné stolní na A4) se naopak musí nejprve zahřát, aby se rozjela, to u některých trvá i docela dlouho. Pak jede rychlostí, jakou má nastavenu resp. jak rychle se podává papír ve foliích …

Hlada

K přehřátí není žádný důvod. Teplota je omezená termostatem a tepelnou pojistkou.