marta0022

Kolegině mě buzeruje

Nastoupila jsem do nové práce a má mě zaučit paní která tam dělá celí život. Už když slyšela , že mě má zaučit, tak byla rudá vzteky. Neustále mi dává najevo, že kvůli mě nestíhá normu. Když se jí na něco zeptám tak mi jen odsekne a nic mi pořádně nevysvětlí. Dnes mi například řekla ať přivezu vozík a když jsem ho přivezla, tak se mě zeptala proč ho tam vozim. Navíc mě pomlouvá u mistra. Co mám dělat? Práci potřebuji.

Nejlepší odpověď
ReHu

Co se zkusit domluvit s tím mistrem? Třeba najde k zaučení někoho ochotnějšího. Řekni, např, že si nerozumíte. Hodně nerozumíte.

Další odpovědi
anonym

Tak nějak takhle to vypadá někdy u nás,když nový nastupující zaměstnanec „vyfásne“ blbce ,který ho má zaučit.Moje zkušenost je ta,že mistr vždy dal na letitého zaměstnance a novému(mnohdy šikovnějšímu)nedal návrh na prodloužení smlouvy.Zaučení nové síly je práce tzv. navíc,tak je k tomu přihlíženo na mém pracovišti(nes­plnění normy je logicky očekáváno a tolerováno).Sta­čí,když se paní nebudeš líbit.Buď jí řekni na rovinu,že byla určena na to,aby tě zaučila,nebo zavčas požádej mistra o nového zaučujícího.Přeji ti,aby ta nová nebyla kamarádkou té první.Věř,že tak to chodí.

štamgast

Nafoukaná blbka, co si o sobě myslí, že když tam maká celej život, tak může vše. Řekněte to tomu mistrovi.

Michal Kole

Dneska jsem četl, že se s tím dá dělat jen málo. Kolegové se bojí svědčit a nahrávka je nezákonná.

http://www.bles­k.cz/clanek/rad­ce-prace/167610/sikana-kdyz-se-prace-zmeni-v-peklo-blesk-poradi-co-delat.html

Řekněte to svýmu šéfovi,jak vas buzeruje apod..Tohle si nenechte jen tak líbit.

roxy52

Hlavně by to chtělo změnu vlády ! Dneska si dělá každý co chce,nikde nemáte odvolání a hlavně vždycky jsou na tom daleko lépe ti na vyšších místech,nebo s větším kontem .Obyčejný člověk dneska nikoho nezajímá.,,Dělej do 70 let,nakrm banky vládním činitelům a pak chcípni,protože na důchod nebude."