annas

Koho zejména uctívá kult předků u asijských a afrických národů?

Nejlepší odpověď
vagra

Kult předků u těchto národů uctívá své zemřelé.
Věří,že starší členové/otcové,dě­dové/ rodiny i po své smrti, pomáhají své rodině a ochraňují ji.

annas

Vagro, už Vás dlouho nebylo vidět.

vagra

Mám za sebou několik poměrně časově náročných rodinných oslav.
Protože září je u nás v rodině na takové události poměrně náročné,několik dalších mě ještě čeká.
Doufám,že to přežiju ve zdraví.

annas

Vydržet.