Avatar uživatele
zjentek

Koho zde pohorším tvrzením, že uzdravit se dokáže jedině bez lékaře?

…Že samotná návštěva lékaře není ničím jiným než jen další a další podporou nemoci.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Ametyst před 99 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Mně ne.
Někdy to tak je.
Jindy to bez lékaře nejde (ATB. chirurgie, zobrazovací metody, laboratoř, protetika aj.).
Proč platit výše zmíněné a třeba RHB, lázně, ze svého?
V 80%, se ze všeho vysekám sama i má rodina.
Tablety na ŠŽ, už bohužel brát musím a kapat kapky na snížení NT také.
S virozami lékaře neobtěžuji.
Ten kdo potřebuje DPN (už nemá, nedostane dovolenou) , k lékaři dojít musí.
Na preventivní prohlídky chodím (dozvím se, i jak (co) jsem zdravá).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Máš recht, k doktorovi chodí jenom slaboši, drsňáci si infarkt doma rozeženou fernetem.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pepa25 Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Rozhodně tím pohoršíš medicínsko-farmaceutický komplex, který nemá zájem uzdravovat, ale léčit.
Doktoři umějí člověka znejistit, ne-li přímo vystrašit, že to bez nich nejde. Potom máme dvě možnosti : podlehnout nebo se začít starat o sebe. Zůstat na půl cesty, tzn. nechodit k doktorovi, ale přitom neudělat ten svůj krok k uzdravení, je špatně. Pokud je krok A nejít k doktorovi, krok B musí být „vědět, jak si poradit“.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Pokud mi to nebudeš vnucovat tak to budu brát jako Tvůj rozmar a Tvou hloupost a dál nebudu mít potřebu to řešit 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ahmed Ahmed

I když si mnohdy protirecis jako svine (asi fakt budeš PSYCHICKY narušen ještě víc než si myslím… tak poprvé s tebou souhlasím i když si ty sám tímto tvrzením nejsi vůbec jistý tak jako jsi nejsi jistý vůbec v ničem..zato já jsem .

Avatar uživatele
zjentek

Dochy tak snad to budeš brát jako můj NÁZOR, ne snad? Takto, jak to pojímáš ty, mně de facto vnucuješ pěkný sračky (pokud tedy žijeme ve svobodě a demokracii rovné pro všechny lidi napříč společenskou vrstvou. Vřele doporučuji, učme se jim! Zároveň se bavme vlastního přebujelého ega a „jediné pravdy“. Děkuju.

Avatar uživatele
Dochy

Já Ti ale nic nevnucuju. Jen si o Tvém názoru myslím své a na Tvou výslovnou žádost jsem Ti to sdělil včetně podrobností 😉
A co se týče demokracie a „jediné pravdy“ – Demokracie není svoboda k šíření nesmyslů (tím nemyslím konkrétně názor zmíněný v dotazu – tam by bylo třeba nejdřív rozvést myšlenku aby bylo možné zvážit konkrétní aspekty) a pravda právě je jediná. Různé mohou být názory. Že tu pravdu neznáme a jen hádáme to je běžný vývoj poznání. To ale z našich domněnek pravdu neudělá.

Avatar uživatele
Ametyst

Moje obézní babička nebyla 50 let u doktora. Elegantně se tím vyhnula od pohledu „nutné“ kontrole cholesterolu a krevního tlaku, do nekonečna být zařazena jako pacient namísto zdravá osoba. Dožila se 88 let. Neměla žádnou zdravotní dokumentaci.

Avatar uživatele
zjentek

Emefej, neplést hrušky s jablky. Uzdravit se! Zatímco „náhlé příhody“ zde byly a budou (i když přichází ne až tak z jiného soudku, protože jejich aktéři nedostatečně podporovali prevenci zdraví/uzdravení). No a zde, při náhlé příhodě, je opravdu potřeba profesionální pomoci, profesionála, jenž ovšem MÁ OSOBNÍ ZÁJEM pomoci (bez něho je mu profesionalita víme k čemu a taky se tím dostáváme k meritu otázky a mnoha dalších>>> https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mozne-aby-se-v-nasi-spolecnosti-objevil-napriklad-i-mezi-pravniky-ci-lekari-takovyto-clovek ).

Nový příspěvek