Ares29

Nevíte, čím to může být, když se kocourovi nelíbí vytahování nádobí z myčky?

Kocourovi se nelíbí vytahování nádobí z myčky.

Dobrý den, Vážení, Mám doma 8 měsíčního vykastrovaného kocoura, který zvláštně reaguje na vytahování nádobí z myčky. Jakmile otevřu myčku a vytáhnu první kousek nádobí, začne krátce a frekventovaně pomňoukávat, jakoby nadával. Nevíte, co mu na nádobí může vadit? Je to ten zvuk? Moc děkuji a přeji fajn den.

Odpovědi
ivzez

Také se mi nelíbí vytahování nádobí z myčky,
nevíte, čím to může být?

GM

To samé dělá náš Čičin, sotva začnu umývat nádobí. Stoprocentně mu vadí to třískání, i když se snažím umývat potichu. Raději jde ven. Zdravím kocoura.

Mc Merkurion

… se mu divim, mně naopak vadí ho tam dávat, ven už to de dobře …