Janiss

Kolik může stát pronájem kočáru tažený konským sprezením??

Měli bychom zájem o pronájem kočáru taženého koňmi na 2 hodiny. Jaká je normální cena?
Doplňuji:
potřebujeme kočár, do kterého by se vešlo pět lidí

Nejlepší odpověď
petra15

Jeste hraje roli, pro kolik osob…jestli jen pro dve, tak ber „jednoosák“, je daleko lepsí…
Doplňuji:
5 lidí? no jó, tak s temi „rychlíky“ nemám nic spolecného…myslela jsem, ze se chces sama projet…a na to by pak platilo to moje doporucení…a klidne se starým, pomalým koníkem…„není nic lepsího na tomto svete“…jak ríká klasik…

Další odpovědi
anonym

Kde???
V Horní-Dolní a nebo na ´Staromáku´???
___
Nejlíp, když se zeptáš přímo lokálního provozovatele takového kočáru…

marci1

Ceny jsou velmi různé, ale v průměru cca 2 – 5 000,– Kč / 1 hod.

Emefej

V kočáru tě nikdo neuvidí, objednej si projížďku v bryčce.

anonym

Opravdu záleží na místě konání takové vyjížďky, ale i na čase ( v nabídce bývají i noční projížďky historickým jádrem měst) a počtu osob i koní ve spřežení. Ceny bývají často smluvní. Nejlépe bude dohodnout se s konkrétním provozovatelem.